HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Добродојдовте

Go down 
АвторПорака
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Добродојдовте   Вто Јан 13, 2009 12:36 pm

Добродојдовте на форумот за Анахи
тука представете се и кажете нешто повеке за себе

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Деми<3Анаи
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 34
Age : 22
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Добродојдовте   Сре Јан 14, 2009 6:12 am

Здраво..Јас сум Деми..од Скопје сум и имам 12,5 години..
Ја обожавам Анаи..многу си ја сакам..
Супер е форумот! Very Happy Smile

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Добродојдовте   Сре Јан 14, 2009 6:19 am

Добродојде Деми и драго ми е дека ти се допаѓа форумов

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
~Annie-Princess~

avatar

Female Број на мислења : 33
Age : 23
Registration date : 2009-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Добродојдовте   Чет Јан 15, 2009 4:39 am

Хееј...Јас сум Елиса.Имам 13 години.Од Струмица.
Анаи е многу слатка,и затоа ја обожавам!
Супер е форумот!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Деми<3Анаи
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 34
Age : 22
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Добродојдовте   Пет Јан 16, 2009 5:06 am

Добредојде Елиса!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Добродојдовте   Нед Јан 18, 2009 5:10 pm

Деми<3Анаи напиша:
Добредојде Елиса!

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Ammy=]
Anahi mod
Anahi mod
avatar

Female Број на мислења : 26
Age : 23
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Добродојдовте   Пон Јан 19, 2009 1:17 pm

Јас сум Еми...се знаеме од
сите форуми на Нинче (кои се премногу) hihihihihihihihihihi
Па...не знам што друго да кажам..ги сакам РБД многу!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Добродојдовте   Пон Јан 19, 2009 1:22 pm

Добродојде емче

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Деми<3Анаи
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 34
Age : 22
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Добродојдовте   Вто Јан 20, 2009 6:08 am

Добредојде Емче....(сонце хуху)
Зававувај сеее. navivam
welcome
bac

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~Annie-Princess~

avatar

Female Број на мислења : 33
Age : 23
Registration date : 2009-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Добродојдовте   Вто Јан 20, 2009 7:14 am

nin4e напиша:
Добродојде емче
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Добродојдовте   

Вратете се на почетокот Go down
 
Добродојдовте
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Anahi Portillo :: Добродојдовте :: Добродојдовте-
Отиди до: