HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 ПРАВИЛА

Go down 
АвторПорака
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: ПРАВИЛА   Нед Јан 18, 2009 5:04 pm

Правила кои мораат да се почитуваат се:
-Да не се пишува пост врз пост
-Да не се вреѓаат администраторите, модераторите и останатите членови.
-Забрането е лажно представување.
-Дозволена е само една регистрација.
-Забрането е пцуење а доколку мораш користи скратеници или ѕвездички.
-Не се карајте на форумов, форумов е направен за забава, не сме дојдени да се
караме туку да се дружиме.
-Не отварајте непотребни како и теми кои веќе постојат.
-Админите немораат да овбразложуваат на членовите зошто некоја тема е избришана,
избришана е со разлог.
-Забранет е коментирање нешто 100 пати, освен ако има некоја промена па да ја
коментирате таа промена.
-Забрането е да се моли администраторот за поголема позиција на форумот
-Пожелно е да се пишува со кирилицаАко не се почитуваат погоре наведните правила следува казна

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
 
ПРАВИЛА
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Anahi Portillo :: Добродојдовте :: Правила-
Отиди до: