HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Плава или кафеава?

Go down 

Со каква коса ви е поубава Анахи?
Плава
100%
 100% [ 2 ]
Кафеава
0%
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 2
 

АвторПорака
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Плава или кафеава?   Нед Јан 18, 2009 5:15 pm

Со каква коса ви е поубава Анахи?

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Деми<3Анаи
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 34
Age : 22
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Плава или кафеава?   Пон Јан 19, 2009 6:46 am

ПЛавааааа...преубава е со плава косааааа.... fghgfhfghfgh

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Плава или кафеава?   Пон Јан 19, 2009 7:23 am

Деми<3Анаи напиша:
ПЛавааааа...преубава е со плава косааааа.... fghgfhfghfgh

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Ammy=]
Anahi mod
Anahi mod
avatar

Female Број на мислења : 26
Age : 23
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Плава или кафеава?   Пон Јан 19, 2009 1:39 pm

Плавааааааа...поубаво и стои плава коса Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~Annie-Princess~

avatar

Female Број на мислења : 33
Age : 23
Registration date : 2009-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Плава или кафеава?   Вто Јан 20, 2009 7:19 am

Плава поубаво и стои.
А со црвена е смех ако сте ја виделе hahahahahahahahahaha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Деми<3Анаи
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 34
Age : 22
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Плава или кафеава?   Вто Јан 20, 2009 7:22 am

Ахааа ..хахаха 456856456

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Плава или кафеава?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Плава или кафеава?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Anahi Portillo :: Anahi :: Anahi Portillo-
Отиди до: