HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Анахи како Миа Колучи

Go down 
АвторПорака
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Анахи како Миа Колучи   Нед Јан 18, 2009 5:17 pm

Што мислите како ја одигра својата улога анахи во серијата ребелде?

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Деми<3Анаи
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 34
Age : 22
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Анахи како Миа Колучи   Пон Јан 19, 2009 6:45 am

Јас мислам, дека супер ја глуми..интересна улога има...супер е..многу ми е интересна! jocolor

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Анахи како Миа Колучи   Пон Јан 19, 2009 7:24 am

И јас мислам исто, може малце се лигави ама добро
многу ми е слатка

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Ammy=]
Anahi mod
Anahi mod
avatar

Female Број на мислења : 26
Age : 23
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Анахи како Миа Колучи   Пон Јан 19, 2009 1:38 pm

nin4e напиша:
И јас мислам исто, може малце се лигави ама добро
многу ми е слатка
исто
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Анахи како Миа Колучи   Пон Јан 19, 2009 1:45 pm

Драго ми е дека се согласуваме

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
~Annie-Princess~

avatar

Female Број на мислења : 33
Age : 23
Registration date : 2009-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Анахи како Миа Колучи   Вто Јан 20, 2009 7:17 am

Паа супер ја одигра улогата на Миа.
Супер лигаво хх незнам како да го кажам
Ама екстра е.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Анахи како Миа Колучи   

Вратете се на почетокот Go down
 
Анахи како Миа Колучи
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Anahi Portillo :: Anahi :: Anahi Portillo-
Отиди до: