HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Што мислите за серијава?

Go down 
АвторПорака
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Што мислите за серијава?   Нед Јан 18, 2009 5:46 pm

Што мислите за серијава?

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Деми<3Анаи
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 34
Age : 22
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за серијава?   Пон Јан 19, 2009 7:18 am

Пресупер серија..иако е копира на Млади Бунтовници мене ми е мнооогу интересна.. и на пример Роберта е
поубава од Марица... Вико (Р) е поубава од Вико (МБ).. Пончо е поубав од Мануел.. хх а има и некои промени
сепак.. супер е...прекраснаа Very Happy

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за серијава?   Пон Јан 19, 2009 7:25 am

мене сите од ребелде ми се поубави од сите од малди бунтовници хахаха
можеби само малку многу малку ми е поубава Марица од роберта

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Деми<3Анаи
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 34
Age : 22
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за серијава?   Пон Јан 19, 2009 8:16 am

Па мене Пабло ми е поубав од Диего...и Мија ми е поубава од Мија (во Ребелде) Very Happy

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за серијава?   Пон Јан 19, 2009 8:20 am

па добро тоа е вкус хахах

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Ammy=]
Anahi mod
Anahi mod
avatar

Female Број на мислења : 26
Age : 23
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за серијава?   Пон Јан 19, 2009 1:22 pm

....Преинтересна ми е серијаваа...иако сум фан на Млади Бунтовници,а ова
е нивна копија мене пак ми е многу интересна!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~Annie-Princess~

avatar

Female Број на мислења : 33
Age : 23
Registration date : 2009-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за серијава?   Вто Јан 20, 2009 7:28 am

Многу е интересна серијата.
Некои не ја сакаат оти е копија и шо си има врска тоа.
Исто така и глумците и песните се супеер..Немам зборови стварно е топ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за серијава?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите за серијава?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Anahi Portillo :: RBD i Rebelde :: REBELDE-
Отиди до: