HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Малце се смешни ама ај......

Go down 
АвторПорака
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Малце се смешни ама ај......   Нед Јан 18, 2009 5:54 pmПа дали ви личат овие шесторица на РБД

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Деми<3Анаи
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 34
Age : 22
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Малце се смешни ама ај......   Пон Јан 19, 2009 8:17 am

Абе ептен..!!! Остај.. на се личат само на РБД не...хахаха

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Малце се смешни ама ај......   Пон Јан 19, 2009 8:20 am

хахаххахаха
мислам стварно се преесмешни
јас се згазив од смеење кога ги видов хахах

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Ammy=]
Anahi mod
Anahi mod
avatar

Female Број на мислења : 26
Age : 23
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Малце се смешни ама ај......   Пон Јан 19, 2009 1:15 pm

hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi Офффф комедии...што се
нема да измислат луѓево...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Малце се смешни ама ај......   Пон Јан 19, 2009 1:17 pm

хахахахахахахаха
се обидуваат да бидат како
рбд ама не им успева баш

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
~Annie-Princess~

avatar

Female Број на мислења : 33
Age : 23
Registration date : 2009-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Малце се смешни ама ај......   Вто Јан 20, 2009 7:42 am

Шо се малумни,малумни се.
Само нека сонуват оти личат на нив и дека ќе бидат популарни како нив.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Малце се смешни ама ај......   

Вратете се на почетокот Go down
 
Малце се смешни ама ај......
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Anahi Portillo :: RBD i Rebelde :: Лоши копии на RBD-
Отиди до: