HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Лепотани и лепотици

Go down 
АвторПорака
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Лепотани и лепотици   Нед Јан 18, 2009 6:15 pm

па што мислите за ови лепотани и лепотици?

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Деми<3Анаи
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 34
Age : 22
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Лепотани и лепотици   Пон Јан 19, 2009 8:17 am

Оууу..мај гашнеееессс... ИДИОТИЗАМ!!!!!
Лелеее..кои гадотии..немам коментари! Exclamation

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Лепотани и лепотици   Пон Јан 19, 2009 8:21 am

Деми<3Анаи напиша:
Оууу..мај гашнеееессс... ИДИОТИЗАМ!!!!!
Лелеее..кои гадотии..немам коментари! Exclamation

се согласувам hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Ammy=]
Anahi mod
Anahi mod
avatar

Female Број на мислења : 26
Age : 23
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Лепотани и лепотици   Пон Јан 19, 2009 1:14 pm

Уфффф....идиотизам до небо!...иначе овие двајца сите ги имитираат? Затоа
што само они двајца се како што приметувам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Лепотани и лепотици   Пон Јан 19, 2009 1:19 pm

па добро приметуваш
јас не забележав хаха

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Деми<3Анаи
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 34
Age : 22
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Лепотани и лепотици   Вто Јан 20, 2009 6:11 am

Хахахаха...ни јааас..хахха hihihihihihihihihihi

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~Annie-Princess~

avatar

Female Број на мислења : 33
Age : 23
Registration date : 2009-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Лепотани и лепотици   Вто Јан 20, 2009 7:50 am

Пезаа..не коментирам веќе за такви глупости.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Лепотани и лепотици   

Вратете се на почетокот Go down
 
Лепотани и лепотици
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Anahi Portillo :: RBD i Rebelde :: Лоши копии на RBD-
Отиди до: