HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Новата куќа на Дулсе

Go down 
АвторПорака
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Новата куќа на Дулсе   Пон Јан 19, 2009 7:27 amПа што мислите?

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Деми<3Анаи
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 34
Age : 22
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Новата куќа на Дулсе   Пон Јан 19, 2009 8:19 am

Вааау...суперисимооооооо...прекрасна еееее...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Новата куќа на Дулсе   Пон Јан 19, 2009 8:22 am

дааа
на последната слика тоа е домашно кино
хахаххах....јас баш би сакала да живеам во ваква

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Ammy=]
Anahi mod
Anahi mod
avatar

Female Број на мислења : 26
Age : 23
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Новата куќа на Дулсе   Пон Јан 19, 2009 1:06 pm

Уаааааааааааааауууу....куќава е прекраснааа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~Annie-Princess~

avatar

Female Број на мислења : 33
Age : 23
Registration date : 2009-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Новата куќа на Дулсе   Вто Јан 20, 2009 8:02 am

Ме остави без зборови..Навистина е прекрасна ...Нека си ужива во неа..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Новата куќа на Дулсе   

Вратете се на почетокот Go down
 
Новата куќа на Дулсе
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Anahi Portillo :: Членови на групата :: Dulce Maria-
Отиди до: