HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Маите паднала од тераса :)))

Go down 
АвторПорака
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Маите паднала од тераса :)))   Пон Јан 19, 2009 8:10 am

еве ви линк и погледнете и вие
https://www.youtube.com/watch?v=VVLoLBxgKnw
греота ама......среќа ништо не и било

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Деми<3Анаи
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 34
Age : 22
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Маите паднала од тераса :)))   Пон Јан 19, 2009 8:22 am

Аиии..греоткаааа...уфф..па тој човекот што не ја задржал..уффф Neutral

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Маите паднала од тераса :)))   Пон Јан 19, 2009 8:23 am

хаха. па тоа се две секунди
ама даваат усорена снимка
нема шанси да ја задржел

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Ammy=]
Anahi mod
Anahi mod
avatar

Female Број на мислења : 26
Age : 23
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Маите паднала од тераса :)))   Пон Јан 19, 2009 1:43 pm

Лелее греотка..важно добро е..не се повредила
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Маите паднала од тераса :)))   Пон Јан 19, 2009 1:49 pm

се замислува ангел па мисли може да лета,
бидејки нели ја сниумале серијата пажливо
или така нешто со ангелот
хахахахахахахаха

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
~Annie-Princess~

avatar

Female Број на мислења : 33
Age : 23
Registration date : 2009-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Маите паднала од тераса :)))   Вто Јан 20, 2009 8:08 am

Ammy=] напиша:
Лелее греотка..важно добро е..не се повредила
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Маите паднала од тераса :)))   

Вратете се на почетокот Go down
 
Маите паднала од тераса :)))
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Anahi Portillo :: Членови на групата :: Maite Perroni-
Отиди до: