HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Пончо и Ружна лети :)))

Go down 
АвторПорака
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Пончо и Ружна лети :)))   Пон Јан 19, 2009 8:12 am


па како ви изгледаат како пар? хаха

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Деми<3Анаи
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 34
Age : 22
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Пончо и Ружна лети :)))   Пон Јан 19, 2009 8:27 am

Хахахахахахахахахахахахахахахахахааах
hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi
hahahahahahahahahaha Прекрасни сеее....хуху

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Пончо и Ружна лети :)))   Пон Јан 19, 2009 8:36 am

ама она нбе е до толку многу ружна
мене баш ми се симпатични
ама сепак он е најубав со анахи

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Ammy=]
Anahi mod
Anahi mod
avatar

Female Број на мислења : 26
Age : 23
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Пончо и Ружна лети :)))   Пон Јан 19, 2009 2:12 pm

hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi Совршениот пар
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Пончо и Ружна лети :)))   Пон Јан 19, 2009 2:14 pm

hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
~Annie-Princess~

avatar

Female Број на мислења : 33
Age : 23
Registration date : 2009-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Пончо и Ружна лети :)))   Вто Јан 20, 2009 8:11 am

Одговарат си...Може ќе се земат hahahahahahahahahaha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Пончо и Ружна лети :)))   

Вратете се на почетокот Go down
 
Пончо и Ружна лети :)))
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Anahi Portillo :: Членови на групата :: Alfonso Hererra-
Отиди до: