HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Изјавено е дека....

Go down 
АвторПорака
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Изјавено е дека....   Пон Јан 19, 2009 8:15 am

Ке ви дадам еден текст на српски е ама ке разберете сигурно


poncho najzgodniji mushkarac u Mexicu.Mexicki tabloidi
su objawili owu west u nowinama i ona se proshirila shirom
sweta,izwesni Alfonso Poncho Herrera je proglashen za najzgodnijeg
musxkaraca u Mexicu.Na to je on izjawio:''Drago mi je da su zene
glasale za mene i dewojke narawno i owim putem im se puno
zahwaljujem.Nikad ne bih pomislio da ce me proglasiti za
najzgodnijeg,josh jednom hwala''.Da li wi potwrdjujete to da je on
najzgodniji,...па дали и вие го потврдувате истото?

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Деми<3Анаи
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 34
Age : 22
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Изјавено е дека....   Пон Јан 19, 2009 8:26 am

Даааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа......
Преубав еееееееееееее...... I love you I love you I love you
bac bac bac bac
Ама во Мексико...ххх... hahahahahahahahahaha

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Изјавено е дека....   Пон Јан 19, 2009 8:36 am

да секако
прееееубав е го обожавам

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Ammy=]
Anahi mod
Anahi mod
avatar

Female Број на мислења : 26
Age : 23
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Изјавено е дека....   Пон Јан 19, 2009 1:12 pm

....Потврдувааам!..Најзгоден е (ама во Мексико) Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Изјавено е дека....   Пон Јан 19, 2009 1:15 pm

а што во македонија има позгоден? hihihihihihihihihihi

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Ammy=]
Anahi mod
Anahi mod
avatar

Female Број на мислења : 26
Age : 23
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Изјавено е дека....   Пон Јан 19, 2009 1:19 pm

Не никако! Хехе мислев на овие останативе актери што ги сакам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Изјавено е дека....   Пон Јан 19, 2009 1:27 pm

од аргентина?

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Ammy=]
Anahi mod
Anahi mod
avatar

Female Број на мислења : 26
Age : 23
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Изјавено е дека....   Пон Јан 19, 2009 1:29 pm

хехе како погоди..па се разбира мојот Рамичка..и не само од Аргентина Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Изјавено е дека....   Пон Јан 19, 2009 1:50 pm

ок
иначе пд твојот рамичка е 1000000000000000000000
пати поубав
ама добро тоа е вкус хахахахах
на пример во аргентина никогаш гастон никогаш не
би го избрале за најзгоден во аргентина

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Деми<3Анаи
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 34
Age : 22
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Изјавено е дека....   Вто Јан 20, 2009 6:14 am

Ама затоа во Америка..ако би имало анкета..сигурно ке биде Роберт Патинсон..ама ајде оф топик Very Happy

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Изјавено е дека....   Вто Јан 20, 2009 6:17 am

мислам не е ни он нешто посебно ама ај....

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
~Annie-Princess~

avatar

Female Број на мислења : 33
Age : 23
Registration date : 2009-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Изјавено е дека....   Вто Јан 20, 2009 8:10 am

Хаха ах бре ме насмеавте Very Happy
Добар е...ајде потврдувам..иначе има многу повеќе што ми се аресат повеќе од него..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Изјавено е дека....   

Вратете се на почетокот Go down
 
Изјавено е дека....
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Anahi Portillo :: Членови на групата :: Alfonso Hererra-
Отиди до: