HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Критофер во суќничка....хаха

Go down 
АвторПорака
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Критофер во суќничка....хаха   Пон Јан 19, 2009 8:17 amпа како ви исгледа поубаво со сукња или со пантолони

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Деми<3Анаи
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 34
Age : 22
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Критофер во суќничка....хаха   Пон Јан 19, 2009 8:28 am

Хахахахахахахахахахаа...со ПАНТАЛОНИ ама ни вака не е лош...сонценцеее...многу е сладооок!!
bac

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Критофер во суќничка....хаха   Пон Јан 19, 2009 8:36 am

Деми<3Анаи напиша:
Хахахахахахахахахахаа...со ПАНТАЛОНИ ама ни вака не е лош...сонценцеее...многу е сладооок!!
bac

hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Ammy=]
Anahi mod
Anahi mod
avatar

Female Број на мислења : 26
Age : 23
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Критофер во суќничка....хаха   Пон Јан 19, 2009 1:08 pm

Аххх...совршенство bac
Што и да облече прекрасен е хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Деми<3Анаи
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 34
Age : 22
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Критофер во суќничка....хаха   Вто Јан 20, 2009 6:15 am

Ammy=] напиша:
Аххх...совршенство bac
Што и да облече прекрасен е хехе

Потполно согласување...хаха...многу е убааав..многу ги сакам и него и пончоо..
bac

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Критофер во суќничка....хаха   Вто Јан 20, 2009 6:19 am

јас и двајцата ама малку повеке го сакам пончо

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Ammy=]
Anahi mod
Anahi mod
avatar

Female Број на мислења : 26
Age : 23
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Критофер во суќничка....хаха   Вто Јан 20, 2009 6:23 am

Епа јас и двајцата си ги сакам...не знам кого повеќе да го сакам
Уффф...прекрасни се..значи стварно немам зборови за нивната убавина
И да не бегам од темата..пак да го пофалам јас Укер..прекрасен е со суќна I love you
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~Annie-Princess~

avatar

Female Број на мислења : 33
Age : 23
Registration date : 2009-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Критофер во суќничка....хаха   Вто Јан 20, 2009 8:13 am

Секако си е убав...Срце е fghfghfghfghghfghfgh:
Па и бакнежи праќа хх...може се за мене hahahahahahahahahaha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Критофер во суќничка....хаха   

Вратете се на почетокот Go down
 
Критофер во суќничка....хаха
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Anahi Portillo :: Членови на групата :: Christopher Uckerman-
Отиди до: