HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Што мислите?

Go down 
АвторПорака
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Што мислите?   Пон Јан 19, 2009 8:23 am

Што мислите за Анахи и Алфонсо како пар?

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Деми<3Анаи
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 34
Age : 22
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите?   Пон Јан 19, 2009 8:32 am

Многу убав паааррр..ама поубаво ке биде Пончо да е со мене...хаха hihihihihihihihihihi Razz

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите?   Пон Јан 19, 2009 8:38 am

Деми<3Анаи напиша:
Многу убав паааррр..ама поубаво ке биде Пончо да е со мене...хаха hihihihihihihihihihi Razz

не со мене ке биде најубав hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihi
не се зезам хахаха
супер пар си се

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Ammy=]
Anahi mod
Anahi mod
avatar

Female Број на мислења : 26
Age : 23
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите?   Пон Јан 19, 2009 1:02 pm

Супер пар се..и сепак Дулсе и Пончо ми се поубави Very Happy
Уствари какви Дулсе и Пончо..ние со Пончо сме си најдобар пар Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите?   Пон Јан 19, 2009 1:52 pm

како не
јас и пончо сме најубав пар
ххахахахаха
леле денес греота го удриа едни кретени
и во следната епизода кујзнае што ке му
направат
уффффффф, го мразам гастон

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Ammy=]
Anahi mod
Anahi mod
avatar

Female Број на мислења : 26
Age : 23
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите?   Пон Јан 19, 2009 1:54 pm

Уффффффф и јас кретееен!
Он мене Пончо ќе ми го чепка...гррр и Миа како можеше да го брани Гастон
уффф...и го избрка Мигел (Пончо)....уфф значи ич не го поднесувам Гастон..
само името му е убаво хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите?   Пон Јан 19, 2009 2:01 pm

хахахаха
ти гледаш на к-15?

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Ammy=]
Anahi mod
Anahi mod
avatar

Female Број на мислења : 26
Age : 23
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите?   Пон Јан 19, 2009 2:01 pm

И на к-15 и на Нова
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите?   Пон Јан 19, 2009 2:04 pm

хахахаха
јас така би се бунела
и плус се вклопив на к-15

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
~Annie-Princess~

avatar

Female Број на мислења : 33
Age : 23
Registration date : 2009-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите?   Вто Јан 20, 2009 8:16 am

Ајј па вие со вас...он кога ќе застане спрема вас хх може само бате да му викате
Иначе А&А се супер пар.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Anahi Portillo :: Парови :: Los A-
Отиди до: