HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Што мислите?

Go down 
АвторПорака
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Што мислите?   Пон Јан 19, 2009 8:24 am

Што мислите за анахи и кристофер заедно?

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Деми<3Анаи
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 34
Age : 22
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите?   Пон Јан 19, 2009 8:33 am

Паааа...супер се и они двајцааа...иако поубаво би било и овој со мене да е! hahahahahahahahahaha

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите?   Пон Јан 19, 2009 8:40 am

леле аман
сите со тебе хахахаа hahahahahahahahahaha

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Ammy=]
Anahi mod
Anahi mod
avatar

Female Број на мислења : 26
Age : 23
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите?   Пон Јан 19, 2009 1:03 pm

Деми<3Анаи напиша:
Паааа...супер се и они двајцааа...иако поубаво би било и овој со мене да е! hahahahahahahahahaha
Хехее..исто!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите?   Пон Јан 19, 2009 1:52 pm

nin4e напиша:
леле аман
сите со тебе хахахаа hahahahahahahahahaha

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
~Annie-Princess~

avatar

Female Број на мислења : 33
Age : 23
Registration date : 2009-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите?   Вто Јан 20, 2009 8:20 am

Не со Анаи...Со Дулсе се поубав пар..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Anahi Portillo :: Парови :: Barken-
Отиди до: