HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Важно....

Go down 
АвторПорака
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Важно....   Пон Јан 19, 2009 8:34 am

За мис на форумот не треба да се пријавувате туку пријавени се сите
што имаат ставено слика во темата за поставување наши слики.

Откако ке се пријавите за нај аватар, нај ник, нај потпис не смеете да
го мењавате својот аватар, потпис или ник

За да можете да се пријавите на било кој натпревар потребно е да имате
10 постови

Може да учествуваат и администратори

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
 
Важно....
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Anahi Portillo :: Натпревари :: Обавестувања-
Отиди до: