HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Пријави - 1

Go down 
АвторПорака
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Пријави - 1   Пон Јан 19, 2009 9:00 am

Пријавувајте се на следниот начин
испратете ги следните податоци
ник:
година на раѓање:
Ваш аватар: (ставете ја сликата која што ви е аватар и не смеете
да ја мењавате додек не заврши гласањето)
СЕ ПРИЈАВУВАМ!!

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
~Annie-Princess~

avatar

Female Број на мислења : 33
Age : 23
Registration date : 2009-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Пријави - 1   Вто Јан 20, 2009 8:22 am

ник:~Annie-Princess~
година на раѓање:1995
Ваш аватар:
СЕ ПРИЈАВУВАМ!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Пријави - 1   Сре Јан 21, 2009 2:59 pm

ник:
година на раѓање:
Ваш аватар:
СЕ ПРИЈАВУВАМ!!

-----------------------------------------------

Пријавени сме

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Пријави - 1   

Вратете се на почетокот Go down
 
Пријави - 1
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Anahi Portillo :: Натпревари :: Нај аватар-
Отиди до: