HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 еве уште една....

Go down 
АвторПорака
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: еве уште една....   Вто Јан 20, 2009 6:21 am


еве уште една копија најдов
па дали ви личат на оригиналот РБД барем малку?

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Ammy=]
Anahi mod
Anahi mod
avatar

Female Број на мислења : 26
Age : 23
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: еве уште една....   Вто Јан 20, 2009 6:24 am

Уффф ич не ми личат No
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Деми<3Анаи
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 34
Age : 22
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: еве уште една....   Вто Јан 20, 2009 6:31 am

Ammy=] напиша:
Уффф ич не ми личат No

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~Annie-Princess~

avatar

Female Број на мислења : 33
Age : 23
Registration date : 2009-01-15

ПишувањеПредмет: Re: еве уште една....   Вто Јан 20, 2009 7:48 am

Ни малку...далеко се они..треба им многу за да ги стигнат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: еве уште една....   

Вратете се на почетокот Go down
 
еве уште една....
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Anahi Portillo :: RBD i Rebelde :: Лоши копии на RBD-
Отиди до: