HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Rbd explosion

Go down 
АвторПорака
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Rbd explosion   Вто Јан 20, 2009 6:30 amеве линк и видете го клипчето
се крстиле себеси пончо, анахи, маите, акер, кристофер и дулсе
https://www.youtube.com/watch?v=zkuprQrdYt8&feature=channel

и еве ја пеат песната Money Money
https://www.youtube.com/watch?v=uHNr8qC6sU4

па кажете го вашето мислење

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Деми<3Анаи
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 34
Age : 22
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Rbd explosion   Вто Јан 20, 2009 6:35 am

ГАДОВИИИИ!!!!!
Како можат..кои се бе они?!!!!???!!!
ИМИТАТОРИИИИИ!!!!!
УФФФФФ!!!!! БЉААААК!!!!
Гадуриии...Се умислуваат..па она што е демек Ани... Како меша на клипчето..безвезе..ГЛУПАЦИ! Suspect

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~Annie-Princess~

avatar

Female Број на мислења : 33
Age : 23
Registration date : 2009-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Rbd explosion   Вто Јан 20, 2009 7:45 am

Немам коментар.
Свашта,ако сакат да станат познати дефинитивно по ова нема да бидат.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ammy=]
Anahi mod
Anahi mod
avatar

Female Број на мислења : 26
Age : 23
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Rbd explosion   Вто Јан 20, 2009 8:12 am

Ццццц немам коментар....глупостиии
И оваа земала ја имитира Дулсе..уфф смотани fghfgh
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Rbd explosion   Вто Јан 20, 2009 9:56 am

Одвратни се
и маите и сите до еден
а маите е како машко тука
мислам катастрофа

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Rbd explosion   

Вратете се на почетокот Go down
 
Rbd explosion
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Anahi Portillo :: RBD i Rebelde :: Лоши копии на RBD-
Отиди до: