HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Видео

Go down 
АвторПорака
~Annie-Princess~

avatar

Female Број на мислења : 33
Age : 23
Registration date : 2009-01-15

ПишувањеПредмет: Видео   Вто Јан 20, 2009 7:55 am

Незнаев кај да ги ставам овие видеа па затоа отворив нова тема

https://www.youtube.com/watch?v=zBLRT0LVh-g

https://www.youtube.com/watch?v=0jxpsEPLBGs

https://www.youtube.com/watch?v=QO8IO-AlbXU

https://www.youtube.com/watch?v=xQsstakN3tg

https://www.youtube.com/watch?v=e2zwZSVAcvA

Јас искрено не коментирам,овие се излезеле од кокошарник изгледа...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Видео   Вто Јан 20, 2009 9:59 am

Катастрофа едноставно кажано
хахахаха
леле вои вториве
некои можеби многу малце имаат глас како
нив ама ови вториве па не ми се верува
јас пеам поубаво од нив хахахахха
на третиве како има лупкаат кондурите хахахах
а четвртава катастрофа
мислам сите се катастрофа али ај
се замислуваат некои хахаха

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
 
Видео
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Anahi Portillo :: RBD i Rebelde :: Лоши копии на RBD-
Отиди до: