HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Бодовна скала

Go down 
АвторПорака
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Бодовна скала   Вто Јан 13, 2009 6:32 pm

Членовите на месецот добиваат: поени(п)
1. 50п
2. 40п
3. 30п
4. 20п
5. 10п

Потоа членовите гласаат за еден од првите пет
најактивни члена на месецот и тој со најмногу
гласови од членовите добива 50п

Победниците на натпреварите (нај ник, нај аватар,
нај потпис итн) добиваат 20п

За секој донесен член добивате 15п

После секој поминат 200 пост се добиваат 30п

Со 200 поени станувате модератор, со 500 администратор

Со среќа и bac за сите

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
 
Бодовна скала
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Anahi Portillo :: Добродојдовте :: Бодовна скала-
Отиди до: