HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Што мислите за форумов?

Go down 

Што мислите за форумов?
Екстра е
100%
 100% [ 3 ]
Добар е
0%
 0% [ 0 ]
не е нешто посебно
0%
 0% [ 0 ]
грд е
0%
 0% [ 0 ]
глуп е
0%
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 3
 

АвторПорака
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Што мислите за форумов?   Вто Јан 13, 2009 6:35 pm

Што мислите за форумов?

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Деми<3Анаи
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 34
Age : 22
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за форумов?   Сре Јан 14, 2009 6:18 am

Екстрааа..суперскииии!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за форумов?   Сре Јан 14, 2009 6:21 am

hihihihihihihihihihi фала многу

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
~Annie-Princess~

avatar

Female Број на мислења : 33
Age : 23
Registration date : 2009-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за форумов?   Чет Јан 15, 2009 4:44 am

Не е ништо посебно ама е Екстра хх
Шалам се Екстра ее!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Anahi admin
Anahi admin
avatar

Female Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за форумов?   Нед Јан 18, 2009 5:12 pm

nin4e напиша:
hihihihihihihihihihi фала многу

_________________
Te amo Poncho

Como calma esta profunda obsesion
Como se leexplico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti...
Que hasta en mis sueños te veo
Sin ti yo me muero...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://anahi.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за форумов?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите за форумов?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Anahi Portillo :: Добродојдовте :: Анкети-
Отиди до: